Impure Declaration - "Mind Upheaval, Unclear Signs"

Drugi materiał poznańskiej hordy Impure Declaration to ponury monument rozkładu i zarazy. Duszne, odpychające utwory cuchnące śmiercią, agonalne halucynacje i otchłanne inkantacje. 22 minuty odrażającego, opętańczego death/doom metalu.   

 

 STREAM

 SKLEP

 

MB - buried secreets #1

  Horned Almighty-"To Fathom the Master's Grand Design"  

  Duńscy extremiści z HORNED ALMIGHTY 17.01.2020 powrócą z szóstym albumem po 6 latach od ostatniego "World Of Tombs". Na "To Fathom the Master's Grand Design" 8 wściekłych kawałków miażdży atakiem black metalu z lat dziewięćdziesiątych rozprzestrzeniając śmierć i cierpienie z każdym riffem i niszczącym uderzeniem bębnów.  HORNED ALMIGHTY przełamuje wszelkie bariery i zapewnia najbardziej zróżnicowany zapis w dyskografii zespołu, od punkowego black-u po ciężki, kruszący doom metal.

 

Doomraiser-"The Dark Side Of Old Europa"

  Włoscy doom metalowcy DOOMRAISER zanieczyszczają nasze umysły surowymi eksperymentami heavy metalu i psychodelii od 2004 roku i nie powinno dziwić, że ich najnowsze wydawnictwo (24.01.2020r.) "The Dark Side Of Old Europa" mocno z tego czerpie. Zespół wyjaśnia: 
"Badając najciemniejsze wydarzenia w Europie, stworzyliśmy obskurny dźwięk, opierając się na znakach towarowych Doomraiser "heavy drunken doom": heavy metal grany w monolitycznym tempie, w którym szybkie i wolniejsze, mroczne partie często zderzają się. Ostateczny efekt brzmi bardzo żywo, każdy instrument oddycha okrutnym porzuceniem podczas budowania ciasnej ściany dźwięku. Tym razem długość utworów również została zmniejszona, aby wzmocnić ich siłę uderzenia i intensywność."

 

Moonreich-"Wormgod"

  Po wyróżnieniu dwóch wydawnictw planowanych na rok 2020, nadszedł czas, aby przyjrzeć się produkcji, która już się ukazała. Francuska duma i radość, MOONREICH powraca z nową EP-ką "Wormgod", po moim zdaniem jednym z najlepszych wydawnictw 2018 roku - pełnometrażowym "Fugue" Trzy nowe kawałki i jeden cover Depeche Mode ukazują ciągły wzrost i dojrzałość zespołu. Połączenie stylów, progresywności i ogólnej nieprzewidywalności ze wściekłą furią, a jednocześnie muzyczna dostępność, wyróżnia ich spośród innych. "Wormgod" trafiło do sklepów 22 listopada 2019r., za pośrednictwem Les Acteurs De L'Ombre Productions

 

Grudniowe koncertowiska

\m/  W grudniu nastąpi koncertowe spowolnienie, lecz miejmy nadzieję, że nie uśpienie  \m/

   

    

 

BE & MB

 Zacieśniamy współpracę z metalbite.com i już od 1 grudnia ruszamy

Będzie KRWIŚCIE , DIABELSKO , SZYBCIEJ , MOCNIEJ
a przede wszystkim WIĘCEJ !!!
\m/ oglądajcie , czytajcie , słuchajcie \m/

 

Wywiad z Hubertem - DEIVOS

                     

  Tej kapeli przedstawiać nie trzeba, ale o nadchodzącym 6 albumie warto dowiedzieć się czegoś więcej. 29 listopada "Casus Belli" zostanie wydana sumptem SelfMadeGod Rec. Ten kwintet na death metalu zna się jak mało kto i przekonacie się o tym już za niedługo. Teraz jednak możecie przeczytać co Hubert vel Angelfuck zdradził odpowiadając na pytania, które zadaliśmy wspólnie z Tomkiem (MetalBite).

  Więcej < TU > 

 

Empheris / Death Invoker - “Impure Spirits Of Destruction”

W piekielnym połączeniu mrocznych sił powstał split EMPHERIS (Polska) / DEATH INVOKER (Peru). Wracając do korzeni i sal prób obie hordy wypluły z siebie bezlitosną mieszankę agresywnego Black / Thrash / Death Metalu. 18 minut bezkompromisowego, podziemnego grania. Split wydany na złotym CD. Wszystkie kopie ręcznie numerowane.

STREAM

SKLEP

 

 

Listopadowy Blitzkrieg

\m/  Listopadowy wysyp koncertów będzie niczym blitzkrieg. Sprawdzicie?  \m/

   

  

   

 

 

Throneum / Moloch Letalis - nowy split CD "Martyaxwar"

Dwie zasłużone Death / Black Metalowe Polskie hordy połączyły swoje siły czego efektem jest 16 minutowy split wypełniony wulgarnym, przesiąkniętym zgnilizną i obłędem Metalem Śmierci. Split wydany na 3,5" CD. Wszystkie kopie ręcznie numerowane.

STREAM

SKLEP

 

 

 

Jesień z Agonia Rec.

Trzy salwy od Agonia Records:

-IN MOURNING-"Garden Of Storms" to piąty album szwedzkiego kwintetu, który już od 4.10.2019r. raczy nas swoją wersją prog-melodyjnego death metalu;
-HOUR OF PENANCE-"Misotheism" to ósma odsłona włoskich królów death metalu. Album w sprzedaży już od 25.10.2019r.
-RAGNAROK-"Non Debellicata" to dziewiąty album norweskiego kwartetu. Black metalowa smoła poleje się już 15.11.2019r.

    

    

agoniarecords.comfacebook.com/agoniarecordsagoniarecords.bandcamp.com

 

© Brutaleast | Design by: LernVid.com