Divine Weep

   Na dzień 3 czerwca zaplanowano w Klubie Studenckim "PeHa" koncert trzech zespołów heavy/power metalowych z Podlasia, Mazowsza i Lubelszczyzny. Na jednej scenie zagrają: białostocki Divine Weep, stołeczny Lux Perpetua i Gutter Sirens z Białej Podlaskiej. Koncert jest częścią trasy koncertowej "Tour of the Ages 2016" białostockiego Divine Weep, który promuje wydany na początku tego roku przez amerykańską wytwórnię Stormspell Records album "Tears of the Ages"www.facebook.com/divineweep

 

   Stołeczny Lux Perpetua to powermetalowa załoga, która ma na koncie wydawnictwo EP "Forever We Stand", a aktualnie szykuje się do wydania albumu zatytułowanego "The Curse Of The Iron King".
www.luxperpetua.net
www.facebook.com/lpband

   Zespół Gutter Sirens to weterani i pionierzy polskiej sceny power metalowej, porównywani niegdyś do popularnej grupy Stratovarius z Finlandii. Najnowszy, wydany niedawno krążek "Phantom Pains" pokazuje odmienione, bardziej dojrzałe oblicze zespołu, które z pewnością usatysfakcjonuje dotychczasowych fanów grupy oraz przysporzy jej nowych.

www.guttersirens.com
www.facebook.com/GutterSirens

 Szczegóły:

Data: 3 czerwca 2016
Godzina: 19:00
Miejsce: "PeHa", Siedlce, ul. 3 Maja 49
Bilety: 15 zł

Wydarzenie na: https://www.facebook.com/events/2151968518275714/

© Brutaleast | Design by: LernVid.com