Heavy Metal Night 6

Zapraszamy Państwa na szóstą edycję festiwalu Heavy Metal Night!

https://web.facebook.com/events/1562835307346163

https://web.facebook.com/the.night.of.heavy.metal/

 
Wystąpi dla Was 5 zespołów z Warszawy i okolic oraz jako gwiazda - Tarchon Fist wprost ze słonecznej Italii!

Kiedy? --> 25 czerwca 2016r.
Gdzie? --> VooDoo Club

Rozkład jazdy:

18:00 - 18:45 Lady Strange
19:00 - 19:45 Poligon nr. 4
20:00 - 20:45 Immortal Dreams
21:00 - 21:45 TARCHON FIST
22:00 - 22:45 Komandos
23:00 - 23:45 Sawblade

Gramy w miejscu o cudownym klimacie, VooDoo Club,
w kultowej lokalizacji (Fabryka przy Bema 65).

Wstęp: 20 zł.
Jesteś chętny wejść za darmo? Poszukujemy wolontariuszy.
Napisz wiadomość na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w tytule maila [ZA DARMO]
Liczba miejsc ograniczona.
Tarchon Fist (Bolonia)
https://web.facebook.com/TARCHON-FIST-62330391412/

Mają za sobą niezliczoną ilość występów na scenach miast w całej europie. Tarchon Fist to zespół z wieloletnim doświadczeniem, którego muzyka mówi sama za siebie, ale to im nie wystarcza. Koncerty włochów to dawka niesamowitej adrenaliny i dla muzyków i dla publiczności, więc postanowiliśmy ściągnąć ich do Polski.
Oto co sami o sobie piszą, będąc podekscytowani występem na Heavy Metal Night:
"Today, after four albums, a DVD, a Vinyl, five videoclips, two promos and hundreds of live show in Italy, Switzerland, Germany, France, England, Austria and Czech Republic we are proud and happy to play in Poland for the first time!
We are coming!"
Kto żyw niech sam sprawdzi i pokaże jak Polska potrafi szaleć pod sceną!


Komandos (Warszawa)
https://web.facebook.com/komandosband

Komandos to wybuchowa mieszanka sześciu młodych, warszawskich serc, które płoną żywym ogniem! Nazwa zespołu pochodzi od taniego wina, znanego w kręgach koncertowiczów. Nasze występy to połączenie energicznej muzyki, kopiącej prosto w klatę oraz niezwykłego show, które nie pozwala ludziom stać w miejscu, lecz zmusza do świetnej zabawy!


Sawblade (Warszawa)
https://web.facebook.com/SawbladeBand

Sawblade powstał w 2008r., a w obecnym składzie gra od marca 2015r. Muzycy zajmują się szeroko rozumianą muzyką metalową. Odrębny styl i wpływy każdego z członków zespołu sprawiają jednak, że w jego twórczości przewija się wiele różnych brzmień od thrash metalu, przez progressive, stoner metal, groove metal czy death. To wszystko skutkuje nowoczesnym brzmieniem określanym często jako modern metal.

Immortal Dreams (Żyrardów)
https://www.facebook.com/ImmortalDreams/

Muzyka Immortal Dreams to połącznie hard rocka, nu metalu i metalu alternatywnego.
W lipcu 2015r. światło dzienne ujrzał singiel zespołu pt. „Mommy”, na którym to znalazł się tytułowy utwór oraz kawałek "Survive". Pozytywne słowa na temat singla można było przeczytać m.in. w miesięczniku "Teraz Rock". Na swoim koncie mają występy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, udział w eliminacjach do Seven Festival, występ w ramach Festiwalu Rock Pomost w Suwałkach, a także występ podczas Finału Festiwalu Holendrock II w Warszawie. Immortal Dreams to zespół dużych plenerowych scen występowali w Miasteczku Namiotowym w Jarocinie, na Wyspie Słodowej we Wrocławiu, podczas Zlotu Motocyklowego w Poddębicach czy podczas Dni Otwartych Koszar w Łasku na Święto 32 Baza Lotnictwa Taktycznego, ale także scen klubowych. Zespół istnieje od 5 lat, a jego trzon stanowią dwaj doświadczeni gitarzyści. Andrzej - basista i Piotrek "Śrubek" - gitarzysta znają się niemal od pierwszego dźwięku. Na pokładzie mają również klasycznie wykształconego perkusistę - Daniela i klawiszowca - Kamila. Bębniarz swobodnie miksuje style podczas występów, natomiast parapet zawieszony na szyi stanowi koncertowe wyzwanie pianisty. Daniel "Thiefu" -wokalista, ostatni nabytek składu, dołączył w tym roku z nowym materiałem. Poznaj ich na najbliższym koncercie!


Lady Strange (Warszawa)
https://web.facebook.com/ladystrangeofficial

Niektórzy traktują rock'n'rolla jak sprawę życia i śmierci. Nie zgadzamy się z takim podejściem. Możemy te osoby zapewnić, że rock'n'roll to coś znacznie więcej. Styl zespołu to klasyczny hard rock jednocześnie pełen świeżości i zapału. Band cały czas się rozwija i wbija się klinem we współczesną muzykę rockową, łącząc stare brzmienia z młodzieńczą werwą i zapałem. Powstali niedawno, a już robią furorę w warszawskim podziemiu. Występ na Heavy Metal Night to zwieńczenie wiosennej trasy po Polsce i okazja, żeby zobaczyć ich tuż przed tym jak staną się sławni.
Lista patronatów oraz sponsorów festiwalu jest otwarta.
Zainteresowanych prosimy o maile na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Tam też prosimy o zgłoszenia akredytacji prasowych oraz wszelkich innych propozycji współpracy.

 

© Brutaleast | Design by: LernVid.com