Dark Fest - nowe informacje w sprawie festiwalu

 

Dark Fest, jeden z największych festiwali metalowych w Polsce, zbliża się wielkimi krokami!
 
Już za dwa tygodnie do Grodu Rycerskiego pod Byczyną zjedzie śmietanka nie tylko polskiej sceny metalowej. Obok takich gwiazd jak Blaze of Perdition, Virgin Snatch czy Christ Agony zagoszczą również zespoły zza granicy - Tortharry oraz headlinerzy imprezy, God Dethroned oraz PRIMORDIAL. Przed wyjazdem na festwial zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi imprezy.

Bilety - moża je zakupić w oficjalnym sklepie festiwalu na www.darkfest.8merch.com, w klubie Ciemna Strona Miasta we Wrocławiu oraz w sklepie METRO w Nysie. Sprzedaż biletów prowadzi również serwis TicketPro (tutaj można nabyć bilety jednodniowe!). Nie chcesz kupywać biletu przez internet? Są one dostępne także w sieci dystrybucji TicketPro, czyli salonach Empik oraz Media Markt.

Nocleg na mijescu? Żadne problem! Na miejscu czeka pole namiotowe oraz parking, a w okolicy dostępnych jest kilka hoteli, więcej informacji na stronie www.darkfest.pl/informacje.html. Dotarcie do Grodu Rycerskiego również nie psrawi problemu, ponieważ zapewniamy darmowy dojazd z Kluczborka na miejsce imprezy. Specjalny bus będzie kursował na trasie Dworzec PKP w Kluczborku na miejsce imprezy według poniższego rozkładu:  

Piątek
Kluczbork - Gród Rycerski: 13:00, 14:00, 15:00, 16:00                                         
Gród Rycerski - Kluczbork: 00:00, 01:00
Sobota
Kluczbork - Gród Rycerski: 11:00, 12:00, 13:00, 14:00
Gród Rycerski - Kluczbork: 00:00, 01:00
Niedziela
Gród Rycerski - Kluczbork: 9:00, 10:00

 

© Brutaleast | Design by: LernVid.com