ATHEIST po raz pierwszy w Polsce już za 3 tygodnie! Deivos i Fanthrash jako support!

http://www.lastfm.pl/event/1956779+Atheist+at+Progresja+on+13+August+2011
http://www.eventim.pl/pl/bilety/atheist-usa-warszawa-klub-muzyczny-progresja-98330/event.html
http://www.officialatheist.com/
 
Będzie to pierwszy i jedyny występ tego zespołu w naszym kraju!
Atheist powstał w 1984 roku, do 1988 muzycy funkcjonowali pod szyldem Oblivion i R.A.V.A.G.E. Od pierwszej płyty, "Piece Of Time" wydanej w 1990 roku preferował techniczną stronę muzyki metalowej z wpływami fusion czy jazz. W 1994 roku po nagraniu trzech płyt studyjnych zespół rozwiązał działalność.
Atheist promuje wydany w ubiegłym roku album "Jupiter" za sprawą którego triumfalnie powrócili na sceny koncertowe całego świata - zespół oprócz występów na najwiekszych europejskich festiwalach (Hellfest, Summer Breeze) gra również trasę w Europie środkowej, w ramach której przyjeżdża właśnie do Polski.

Deivos dewastuje Wasze uszy od 1997 roku. Mają na koncie trzy duże krążki. Od 2009 roku związani są z amerykańską wytwórnią Unique Leader Records w barwach której wydali "Gospel Of Maggots", zaś na swoją premierę jesienią oczekuje najnowsze dzieło "Demiurge Of The Void". Na początku 2011 roku skład Deivos zasilili muzycy Soul Snatcher.
www.deivos.pl
www.facebook.com/Deivos
www.myspace.com/deivos

Fanthrash W marcu 1986 roku w Lublinie narodził się Fantom, który wkrótce potem przekształcił się w Fanthrash. Pierwszy okres działalności zespołu dokumentują cztery taśmy demo wydane w latach 1987-1990, potem proza życia spowodowała, że drogi muzyków rozeszły się na lat kilkanaście. Powrócili w nieco odmienionym składzie w 2007 roku. Pierwszym fonograficznym śladem nowego rozdziału w historii zespołu jest EP'ka "Trauma Despotic" wydana w 2010 roku. W maju bieżącego roku wraz z Tenebris supportowali Voivod w Progresji.
www.fanthrash.com
www.myspace.com/fanthrashband

© Brutaleast | Design by: LernVid.com