Divine Weep i goście w Motopubie

 

 Na dzień 31 marca 2017 r. zaplanowano w Białymstoku koncert będący częścią trasy koncertowej "Tour of the Ages 2017" białostockiego, heavymetalowego zespołu Divine Weep, który promuje album "Tears of the Ages" wydany w lipcu 2016 r. przez ukraińską wytwórnię Metal Scrap Records Inc. W swojej historii zespół grywał jako support takich formacji jak: Turbo, Hunter, Kat & Roman Kostrzewski, Vader, Blaze Bayley (ex-Iron Maiden). Latem 2016 roku zagrał na dwóch dużych festiwalach w towarzystwie takich formacji jak Behemoth, Saxon, Candlemass, Primal Fear, Iron Savior etc.

www.facebook.com/divineweep 

 

 

Oprócz Divine Weep zagrają również: 


Death has spoken - Projekt muzyczny założony pod koniec 2016 roku z inicjatywy byłych członków Backsly. Obecnie zespół jest w trakcie nagrań materiału na debiutancki album, który ukaże się w drugiej połowie 2017 roku.

 
 
 
THE RIPPER - Białostocki zespół założony w styczniu 2014 roku. Nazwa nawiązuje do Kuby Rozpruwacza (ang. Jack the Ripper), seryjnego mordercy działającego w okolicach Whitechapel w Londynie w 1888 roku. Chłopaki grają metal w swojej pierwotnej, surowej formie. Fani Judas Priest, Motorhead, Metallica oraz heavy rocka nie będą zawiedzeni.

 

Blackspectre - death/doom metalowy zespół z Białegostoku, który gra od października 2012 roku i od tego czasu zdążył zagrać kilka koncertów m.in. z zespołami Straight Hate czy Nuclear Holocaust
 
 
Szczegóły:
Data: 31 marca 2017
Godzina: 19:00
Miejsce: Motopub, Białystok
Bilety: 15 zł

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

© Brutaleast | Design by: LernVid.com