Pierwszy numer magazynu MetalUp!

METAL UP!

Nowy drukowany magazyn dla miłośników tradycyjnego metalu!

Już wkrótce miłośnicy tradycyjnych odmian muzyki metalowej będą mogli poczytać o swoich ulubionych zespołach w drukowanym magazynie METAL UP!, który będzie dostępny już w drugiej połowie lipca 2017 r.

METAL UP! to pismo od fanów dla fanów. To klasyczne pismo dla wielbicieli takich rodzajów klasycznego metalu, jak heavy, prog, power, thrash, czy doom.

Już w pierwszym numerze będzie można przeczytać wywiady z zespołami: Sanctuary, Attacker, Chaser, Däng, Dark Forest, Hexx, Millenium, Night Demon i Spell.

Nie zabrakło też wywiadów z polskimi zespołami. Kilkadziesiąt stron zajęły wywiady z grupami: Axe Crazy, Deathinition, Divine Weep, Hellias, Internal Quiet, Monasterium, Planet Hell, Sautrus, Thunderwar.

Lider Hexx – Dan Watson podzielił się z czytelnikami swoimi wrażeniami z koncertu odnowionego zespołu na festiwalu Keep It True. Ponieważ nie samą tradycją człowiek żyje, w każdym numerze znajdą się też wywiady z zespołami z trochę innej półki


Wreszcie nie zabraknie licznych recenzji i relacji z koncertów.

Więcej informacji już wkrótce! METAL UP! – We will up the metal!

Korzystając z okazji, zachęcamy do zaglądania na nasze strony.

Metal Mundus

Na stronie METAL MUNDUS od 01.07.2017 do dzisiaj, tj. 17.07.2017 ukazały się 144 newsy, czyli średnio dziennie pojawiało się na stronie osiem newsów z kraju i zagranicy.

Od początku lipca zrecenzowaliśmy dziesięć płyt:

TANKARD – Thirst
MARTYRDOOM – Grievous Psychosis
KATATONIA – The Fall Of Hearts

CHAOS – All Against All
ANTHRAX – Armed And Danger
SOMNIUM NOX – Terra Inanisous

OVERKILL – The Grinding Wheel
SARPENTRA – Supernova

PYRAMAZE – Contingent

ANTHRAX – Spreding The Disease


PATRONUJEMY

HEADBANGERS OPEN AIR

Już w przyszłym tygodniu, w dniach 27-29.07.2017 w Brande/ Niemcy odbędzie się dwudziesta edycja festiwalu HEADBANGERS OPEN AIR, którego Metal Mundus jest patronem medialnym.

W tym roku na scenie HOA zagoszczą zespoły: Loudness, Sanctuary, Pretty Maids, Toxik, Raven, Rock Goddess, Blind Illusion, Warrant, Paragon, Picture, Attacker, Blood Feast, Atlantean Kodex, StormWarrior, Bullet, Attic, Gothic Knights, Rohbau, Bad Influence, Silent Knight, Black Hawk, Universe/ Axe Victims, Suicidal Angels, Night Demon, Satan’s Fall.

Metal Mundus objął również patronatem debiutancki album zespołu River Of Time, zatytułowany „Revival”. Płyta zostanie wydana dzięki crowdfundingowi. Wszystkich chętnych do wsparcia grupy, zachęcamy do wejścia pod ten lin

Dzięki firmie KnockOut Productions przygotowaliśmy dwa konkursy, w których do wygrania były darmowe bilety na koncerty zespołów Mastodon w Gdańsku i Obituary w Poznaniu.k

https://pl-pl.facebook.com/HeadbangersOpenAir/

 

Agencja Metal Mundus

Strona Agencji Metal Mundus też powoli się rozwija. W lipcu zamieściliśmy osiem newsów. Recenzję filmu „W starym, dobrym stylu, recenzję książki „Bukareszt. Miasto pamięci. Przewodnik”” ,recenzję płyty Kazika i Kwartetu Proforma – „Tata Kazika kontra Hedora”, relację z wystawy stałej w Muzeum Lubelskim, tj. Galerii Malarstwa Polskiego XVII – XIX w.

 

Agencja Metal Mundus w sieci :
Metal Mundus w sieci :

 

© Brutaleast | Design by: LernVid.com