Muzyczna uczta z NeuOberschlesien w Studio Trójki!

  NeuOberschlesien serwuje muzyczną ucztę! Tego koncertu nie można pominąć!

 22 lutego 2018 o godz.19.00 NeuOberschlesien wystąpi z koncertem akustycznym w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce, ul.Myśliwiecka 3/5/7. Koncert prowadzi red. Wojtek Mann. Retransmisja wydarzenia na antenie Radiowej Trójki w audycji Wojtka Manna w poniedziałek 26.02.2018 o godz. 22.00. Zespół zagra materiał z nowego albumu „3” w aranżacjach akustycznych oraz przypomni najważniejsze utwory z poprzednich płyt. Wejściówki tradycyjnie można zarezerwować na antenie Trójki, wyłącznie po zapowiedzi prowadzącego. Muzycy znani z ostrego grania i tekstów w języku śląskim, sięgnęli do rozmaitych źródeł inspiracji, próbując zupełnie nowych ścieżek muzycznych. Efektem tych działań jest album „3” - różnorodny,
z wyraźnymi elektronicznymi wpływami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowego pazura. Teksty Michała Stawińskiego, z akcentami śląskimi, dotykają tradycyjnie poważnych tematów, ale również pojawiają się wątki naznaczone prozą życia. Jakie będą aranżacje akustyczne „3” – warto posłuchać!  To koncert, którego nie można pominąć!

 NeuOberschlesien w trasie promującej album „3”, który ukazał się w listopadzie 2017 roku.
Krążek pokazuje nową odsłonę zespołu. Nadal z rockowym pazurem, ale już z elektronicznymi wpływami Łukasz Sztaby i mocą gitarowych brzmień Tomka Andrzejewskiego. Pojawiły się nowe ścieżki muzyczne, muzycy sięgnęli do nowych źródeł inspiracji. W efekcie powstał materiał różnorodny i spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Koncerty NeuOberschlesien to spektakularne wydarzenia, przyciągające publikę w różnym wieku i tym samym – łączące pokolenia. Niesamowita charyzma sceniczna wokalisty Michała Stawińskiego, a także oprawa towarzysząca koncertom sprawiają, że występy powodują niezmiennie ogromny entuzjazm publiczności.

 NeuOberschlesien: Michał Stawiński - wokal, Łukasz Sztaba - fortepian, Adam Jurczyński - gitara, Wojtek Jasielski - bas, Filip Oczkowski - perkusja, Tomasz Andrzejewski – gitara.

Fragment koncertu live w Kopalni Guido: https://youtu.be/VIj4bc8o-mI

Mam Dość https://www.youtube.com/watch?v=JV02jYoU9nQ

FART https://www.youtube.com/watch?v=lXE8vYR1W70

© Brutaleast | Design by: LernVid.com