Dodheimsgard i Gehenna wystąpią w listopadzie w Katowicach!

 

 

 

Już 12 listopada w katowickim Mega Clubie wystąpią dwie legendy norweskiego black metalu - Dodheimsgard i Gehenna. Na scenie wspomogą ich trzy inne zespoły, których nazwy zostaną podane wkrótce.

Dodheimsgard to grupa pierwotnie stricte blackmetalowa, obecnie wykonująca awangardowy black metal. W 2000 roku zespół skrócił swoją nazwę do DHG. W 2003 roku nastąpiły znaczące zmiany w składzie grupy. Dødheimsgard jest połączeniem trzech słów w odmianie bokmål języka norweskiego: død - śmierć, heim - dom i gard (jak wynika z kontekstu) - rezydencja. W polskim języku znaczyłoby to "Rezydencja Śmierci" albo "Świat Umarłych/Śmierci". Zespół obecnie pracuje nad piątym albumem studyjnym, następcą Supervillian outcast wydanego w 2007. Na koncercie w Katowicach zaprezentują przekrojowy materiał z całej działalności.
Gehenna to norweski zespół wykonujący black metal z elementami death metalu. Powstał w 1993 roku i dotąd wydał 5 albumów długogrających.
Bilety na koncert będą dostępne w cenie 70zł w przedsprzedaży oraz 80zł w dniu koncertu. Będą one do nabycia w sieci TicketPro oraz w klubie.


Szczegóły koncertu:
DHG (Dødheimsgard)
Gehenna
+ 3 guests
Katowice / Megaclub
12.11.2011
wejście: 18:00
bilety: 70/80
dostępne w sieci TicketPro oraz w klubie.
Organizatorem koncertu jest Agencja Live-Art


Michał Kapuściarz
FANTOM MEDIA

© Brutaleast | Design by: LernVid.com