Hour of Penance, Sphere, Cancerfaust, Koronal / 23.09 / Magnetofon, Łódź

Hour Of Penance - włoska bestia, która należy do obsolutnego topu siarczystego brutal deathowego grania. Intensywność ich muzyki sprawi, że z koncertu nie wyjdziecie żywi. Oni nie biorą jeńców ! Dla jasności, zespół ma w swoim dorobku 7 pełnych płyt, z których ostatnia ("Cast the First Stone") ukazała się w 2017 r.

https://hourofpenance.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=C-71D1OsLtA

Sphere - warszawscy rzeżnicy, którzy poza brutalnością wprowadzają do swojej wizji death metalu sporo techniki, ale i szczyptę melodii. Ostrzegamy: oni nie idą na kompromisy. Zespół wydał trzy pełniaki, w tym "Mindless Mass" (2015), tj. ostatnie ich wydawnictwo.

https://damnedsphere.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/user/damnedSphere

Cancerfaust - jeśli szukacie death metalu, który niemal żywcem jest wyjęty z początku lat 90., to obadajcie poznański Cancerfaust. Jest tu wszystko: nie brak tu zwolnień, ale i szybkie tempa pojawiają się co chwilę, jest brutalność, ale i wpadające w ucho momenty.

https://cancerfaust.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=8J5qVKWv4iQ

KORONAL - coś zdecydowanie dla fanów groove'owych klimatów z połamanymi rytmami i wysokimi umiejętnościami technicznymi muzyków. Jeśli lubisz eksperymentalne podejście do ciężkiego grania, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie

https://koronal.bandcamp.com/
https://www.youtube.com/watch?v=vWqAD2o_68k

 

Bilety na: https://goout.net/pl/koncerty/hour-of-penance+sphere+inni/llded/#%22T%22:%222018-09-23T16:00:00%22
Cena: 50 zł (w dniu koncertu 60 zł)

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/200816617380975/

© Brutaleast | Design by: LernVid.com