East Grind Attack Vol.6 - 25.01.2019

Po ostatniej udanej imprezie z nieukrywaną radością ogłaszamy kolejną edycję East Grind Attack !!!

Skład szóstej odsłony prezentuje się następująco:

DEIVOS - Death Metal

Lubelski Deivos istnieje na scenie od 1997 roku z dorobkiem 5 płyt studyjnych. Szybki i techniczy death metal, w którym czuć oddech mistrzów gatunku z Florydy i klimat lat '90. Obecnie zespół kończy promocje swojej ostatniej płyty Endemic Divine i przygotowuje
już materiał na jej następczynię

https://www.youtube.com/user/deivosofficial
https://www.facebook.com/Deivos/

 

ANUS MAGULO - Gore/Grind

Grindcore'owa ekipa z Warszawy. Grają od 11 lat, w tym czasie dorobili się demka, albumów "Chain Erection" i "Assophilia", a niedługo ukaże się nowy materiał chłopaków. Muzyka turla się od goregrindu, przez punk po eksperymenty, z dużą dawka dupnego humoru:).

https://anusmagulo.bandcamp.com/album/assophilia
https://www.facebook.com/AnusMagulo/

 

ODI PROFANUM VULGUS - Black/Death Metal

Prekursor kapeli sięga roku 2000, gdzie pod nazwą "Emptiness Cry" powstał Death Metalowy skład, który po 4 latach przekształcił się w "Odi Profanum Vulgus" idąc w mieszankę Death i Black metalu, który gra do dziś. Zespół ma na swoim koncie parę udanych, undergroundowych krążków (m. in. „Acta Est fabula” z 2008 r. i „Explicite” Anno Satani 2009). Obecnie są w trakcie nagrywania nowego materiału.

https://www.youtube.com/watch?v=k-4OCqVZmPM
https://www.facebook.com/odiprofanumvulgus.band/

APE TO GOD - Thrash/Death/Groove

Ape To God to lubelska grupa łącząca elementy thrash, death oraz groove metalu z dystopijnymi wizjami z literatury i filmu. Dwa lata po rozpoczęciu działalności muzycy wydali debiutancką EP-kę, zatytułowaną po prostu "Ape To God". Obecnie kapela swój debiut„ zatytułowany "The Head Meets The Tail” który ukazał się w październiku w barwach Deformeathing Prod.

https://www.facebook.com/apetogod/
https://youtu.be/34McofPO8ys

MIEJSCE: Restauracja Tequila, ul. Lwowska 68
WJAZD: 15 PLN
OTWARCIE BRAM: 19:00
START: 20:00


© Brutaleast | Design by: LernVid.com