Sprawdź w 2018r. cz.14

Mamy już ROK 2019! A to wskazuje, że trochę zawaliłem część "Sprawdź to w 2018r.", mea culpa. Postaram się w przyśpieszonym tempie naprawić owoc mego lenistwa.

 Nasz rodzima Agonia Rec. w roku 2018 wypuściła kilka wartościowych wydawnictw, a oto te, moim zdaniem, najciekawsze wg dat wydania:

  Usurpress "Interregnum" to czwarty album szwedzkich death metalowców. Płyta, którą z zespołem i światem pożegnał się Stefan Pettersson (R.I.P.)    
  Voidhanger "Dark Days Of The Soul" to trzecie wydawnictwo Ślązaków. Mieszanka brudnego death, thrash i black metalu, w której warto zatopić kły. 
  Susperia "The Lyricist" to szósta płyta norweskich thrash'ersów. Po 9 latach milczenia ekipa pod wodzą Cyrus'a wypluła album wypełniony heavy metalem i diabelską smołą.  
  Demonical "Chaos Manifesto" to piąty album Szwedów. Dla fanów death metalu z północy powinna to być nie lada gratka. Jeśli lubisz to brzmienie, łykniesz Ich.   
  Varathron "Patriarchs Of Evil" to diabelska szóstka Greków. Trzyletnia przerwa dodała im skrzydeł, lecz z pewnością nieanielskich. Helleński czarny metal.  
  The Order Of Apollyon "Moriah" to trzecia płyta Angoli. Ich naznaczony piekłem death metal wart jest niejednej duszy. Ja swoją już zatraciłem.      
Warto śledzić działalność TEJ wytwórni, gdyż inne akty, jak choćby Arsis-"Visitant", Lucifer's Child-"The Order" świadczą, że właściciele dobrze celują.

© Brutaleast | Design by: LernVid.com