Brutal East Festival vol. XI - ANTIGAMA headlinerem

 

Zima kolejny raz zaskoczyła drogowców, a ekipa Brutal Teamu zaskoczyła i po raz pierwszy nie zrobiła ani jesienią, ani nie zaplanowała na koniec zimy kolejnej edycji Brutal East Festival - najlepszego metalowego festiwalu na wschód od Wisły. Tym razem wyczekiwana i odkładana nieco w czasie najbliższa odsłona tej imprezy odbędzie się oczywiście w Białymstoku, ale wiosną, a konkretnie 12 kwietnia i tę datę można już zapisać w kalendarzach.

Wiadomo również, że headlinerem tej edycji będzie zasłużona warszawska formacja grindowa - Antigama, która przez prawie 20 lat działalności zyskała uznanie nie tylko krajowej publiczności, ale wypłynęła na szerokie wody wydając 7 albumów studyjnych, masę EPek i niezliczoną ilość splitów oraz występując na najlepszych scenach, także za wielką wodą.

 

 

Resztę składu festiwalu, tradycyjnie już uzupełni kilka równie ciekawych i zróżnicowanych stylistycznie kapel, których nazwy ujawnione zostaną wkrótce. Pamiętajcie: 12 kwietnia, Białystok, Kawiarnia „Fama”, BEF XI

© Brutaleast | Design by: LernVid.com