East Grind Attack Vol.8 - 07.12.2019

 Po dłużej przerwie wracamy z kolejną edycją EGA !!!
 W sobotę, 7 grudnia zagrają dla Was:


EPITOME

Zasłużona, rzeszowska załoga mająca na swoim koncie 4 pełne albumy oraz masę zagranych koncertów. Czołówka krajowego Gore/Grind.

FB: https://www.facebook.com/SupeROTic/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=oI0lmoORZwc

STRAIGHT HATE

Grindcore'owe tornado z naleciałościami Swe-death metal. Istniejący od 2008 roku Straight Hate ma na swoim koncie serię koncertów, dwa splity oraz dwa pełne albumy. Najnowsze wydawnictwo, "Black Sheep Parade" to bez wątpienia jeden z najmocniejszych grindowych albumów 2019 roku na polskiej scenie. Grudniowy wieczór będzie dobrą okazją do sprawdzenia nowego materiału chłopaków na żywo.

FB: https://www.facebook.com/sthtpl/
Bandcamp: https://straighthatepl.bandcamp.com
YT: https://www.youtube.com/watch?v=K0TRKRba3iQ

 

 

BOTTOM

Hateful Music Terrorism, czyli pogranicze grindcore / hardcore / death metal / crossover / crust punk... Generalnie jeden wielki napierdol. Dźwiękowo - ściana gitar, mocno zróżnicowane tempa sekcji i dwa krzyczące / growlujące wokale. Tematyka tekstów skupia się na społecznych i politycznych aspektach życia i współczesnego świata, a w zasadzie na piętnowaniu głupoty i chorych systemów, nie zapominając o wewnętrznej walce każdego człowieka ze swoimi słabościami. Na koncie mnóstwo koncertów, trzy EP i trzy krążki LP.

FB: https://www.facebook.com/Bottom1995/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=W9aXebkrv9w

CONVEYOR

Puławski zespół death metalowy założony w 2015 roku przez gitarzystę/wokalistę Bartka Domańskiego oraz perkusistę Damiana Jaworskiego. Kapela ma na koncie wydany debiutancki album pt. "An Incarnated Abstraction", który ukazał się w 2018 roku. W swojej muzyce, Conveyor stara się często łamać rytm, zmieniać tempo, a jednocześnie zachowywać odpowiednią dawkę brutalnego grania.


FB: https://www.facebook.com/ConveyorOfficial/

MIEJSCE: Restauracja Tequila, ul. Lwowska 68
WJAZD: 15 PLN
OTWARCIE BRAM: 19:00
START: 20:00

© Brutaleast | Design by: LernVid.com