MB - buried secreets #1

  Horned Almighty-"To Fathom the Master's Grand Design"  

  Duńscy extremiści z HORNED ALMIGHTY 17.01.2020 powrócą z szóstym albumem po 6 latach od ostatniego "World Of Tombs". Na "To Fathom the Master's Grand Design" 8 wściekłych kawałków miażdży atakiem black metalu z lat dziewięćdziesiątych rozprzestrzeniając śmierć i cierpienie z każdym riffem i niszczącym uderzeniem bębnów.  HORNED ALMIGHTY przełamuje wszelkie bariery i zapewnia najbardziej zróżnicowany zapis w dyskografii zespołu, od punkowego black-u po ciężki, kruszący doom metal.

 

Doomraiser-"The Dark Side Of Old Europa"

  Włoscy doom metalowcy DOOMRAISER zanieczyszczają nasze umysły surowymi eksperymentami heavy metalu i psychodelii od 2004 roku i nie powinno dziwić, że ich najnowsze wydawnictwo (24.01.2020r.) "The Dark Side Of Old Europa" mocno z tego czerpie. Zespół wyjaśnia: 
"Badając najciemniejsze wydarzenia w Europie, stworzyliśmy obskurny dźwięk, opierając się na znakach towarowych Doomraiser "heavy drunken doom": heavy metal grany w monolitycznym tempie, w którym szybkie i wolniejsze, mroczne partie często zderzają się. Ostateczny efekt brzmi bardzo żywo, każdy instrument oddycha okrutnym porzuceniem podczas budowania ciasnej ściany dźwięku. Tym razem długość utworów również została zmniejszona, aby wzmocnić ich siłę uderzenia i intensywność."

 

Moonreich-"Wormgod"

  Po wyróżnieniu dwóch wydawnictw planowanych na rok 2020, nadszedł czas, aby przyjrzeć się produkcji, która już się ukazała. Francuska duma i radość, MOONREICH powraca z nową EP-ką "Wormgod", po moim zdaniem jednym z najlepszych wydawnictw 2018 roku - pełnometrażowym "Fugue" Trzy nowe kawałki i jeden cover Depeche Mode ukazują ciągły wzrost i dojrzałość zespołu. Połączenie stylów, progresywności i ogólnej nieprzewidywalności ze wściekłą furią, a jednocześnie muzyczna dostępność, wyróżnia ich spośród innych. "Wormgod" trafiło do sklepów 22 listopada 2019r., za pośrednictwem Les Acteurs De L'Ombre Productions

© Brutaleast | Design by: LernVid.com