MISANTHROPY PART II

 

 

 

Na kolejnym z zapowiadanych koncertów, który odbędzie się 11.11.2011 w toruńskim klubie Bunkier, oprócz legendy polskiego black/death metalu PANDEMONIUM, będzie można obejrzeć również zaproszonych gości: TENEBRIS, NORTH, NORTHERN PLAGUE.

PANDEMONIUM
 
Zespół Pandemonium w ramach promocji mającego ukazać się jeszcze w tym roku najnowszego albumu „Misanthropy” przygotowuje na terenie całego kraju cykl okazjonalnych koncertów, na których będzie można usłyszeć zarówno starsze kompozycje grupy, jak również dwa całkowicie premierowe utwory z anonsowanego wydawnictwa. Oczywiście całość występów będzie oprawiona nową scenografią zespołu, nadającą jej koncertom niecodziennego klimatu i podnoszącą znacznie ich aspekt widowiskowy, o czym możecie przekonać się oglądając oficjalny koncertowy klip zespołu:
 
video: http://www.youtube.com/watch?v=AlT_x1cOTt8
 
Płyta ukaże się nakładem wytwórni Pagan Records i wszystko wskazuje na to, że będzie to kolejny solidny akt na polskim rynku metalowym, czego zwiastunem są bardzo dobre recenzje, jakie zebrał zarówno w kraju, jak i zagranicą, poprzedzający tę płytę materiał „Promo 2010”.  
Obecnie zespół kończy prace związane z sesją nagraniową swojego najnowszego dzieła, natomiast wszystkie aktualne informacje o poczynaniach grupy możecie znaleźć na naszych profilach:
 
Website: http://www.pandemonium.metal.pl
Facebook: http://www.facebook.com/pandemoniumpl
MySpace: http://www.myspace.com/pandemonium_pl
YouTube: http://www.youtube.com/pandemoniumbandpl1
 
 
Na kolejnym z zapowiadanych koncertów, który odbędzie się 11.11.2011 w toruńskim klubie Bunkier, oprócz legendy polskiego black/death metalu będzie można obejrzeć również zaproszonych gości.
 
TENEBRIS
 
Tej zasłużonej łódzkiej formacji miłośnikom ambitnego i progresywnego grania przedstawiać ani rekomendować raczej nie trzeba. Nie biją rekordów popularności, nie ma ich również na listach przebojów i nie usłyszycie ich w rozgłośniach radiowych, natomiast paradoksalnie wszystkie ich wydawnictwa wyprzedają się znakomicie. Muzyka zespołu nie prowokuje do szaleństwa pod sceną, ale czy o to zawsze chodzi, aby poobijać się na parkiecie!?
Tenebris zakończył właśnie sesję nagraniową do nowego albumu, z którego niewątpliwie będzie można usłyszeć kilka kompozycji. Jak brzmią na żywo, bardzo łatwo ocenić oglądając fragment ich koncertu, który zagrali wiosną tego roku otwierając występ legendarnego Voivod:
 
video: http://www.youtube.com/watch?v=hvZMhCV4Oa4
 
Website: http://tenebris.eu
MySpace: http://www.myspace.com/tenebrisband
 
NORTH
 
Toruński black metalowy North to kolejny weteran, który z determinacją od lat kroczy własnymi ścieżkami. Przez jednych uwielbiany, przez innych ignorowany, jednak szanowany za konsekwencję, jak również bardzo wysoko oceniany na całym świecie za swoje kolejne wydawnictwa. Zespół pomimo długie stażu dopiero kilka lat temu zdecydował się na granie koncertów, a ponieważ nie czyni tego regularnie, warto sprawdzić ich możliwości na scenie. Jedno jest pewne - wojenny pogański metal w ich wykonaniu nie zna litości i nie bierze jeńców co doskonale udowadnia zawartość najnowszej płyty zespołu zatytułowanej "Czekając na sztorm" !!!
 
Website: http://www.north.artikon.pl
MySpace: http://www.myspace.com/northpl
 
NORTHERN PLAGUE
 
Młody, dobrze zapowiadający się zespół z Białegostoku, od kilku tygodni promujący swoje debiutanckie wydawnictwo „Blizzard of the North”, które w krótkim czasie zebrało wiele pochlebnych recenzji. Black death metal w ich wykonaniu brzmi zaskakująco świeżo i pomysłowo. Ponadto zespół do początku swojej działalności bardzo dba o swój wizerunek, a na koncertach daje z siebie maksimum możliwości. Zresztą wystarczy obejrzeć próbkę ich możliwości, aby docenić młodzieńczy entuzjazm oraz sceniczną pewność:
 
video: http://www.youtube.com/watch?v=i_m1lSpx2gk
 
MySpace: http://www.myspace.com/northernplague
Facebook: http://www.facebook.com/northernplague
YouTube: www.youtube.com/northernplague
 
Szczegóły koncertu:
 
DATA:
 
11.11.2011
 
MIEJSCE:
Klub Muzyczny Bunkier
ul. Wola Zamkowa 2/10
87-100 Toruń
 
http://klubbunkier.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
BILETY:
 
Przedsprzedaż: 20 PLN
 
Internet Cafe Kasandra,
Mostowa 15,
Tel. 56 - 652 12 66 ‎
 
W dniu imprezy: 25 PLN
 
Wejście: 18:00
Start: 19.00

© Brutaleast | Design by: LernVid.com