Hirax i Assassin już za dwa tygodnie na trasie w Polsce! Hirax nagrywa DVD w Katowicach!

 

Już za dwa tygodnie odbędzie się minitrasa PozerKill 4ever Tour. Jej gwiazdami będą amerykański Hirax, który powraca po genialnym występie na Silesian Massacre Festival vol. 2 w Katowicach, oraz niemiecki Assassin, który wydał właśnie nowy, czwarty album studyjny "Breaking The Silence". Koncerty odbędą w warszawskiej Progresji, bydgoskiej Estradzie oraz katowickim Mega Clubie. Razem z nimi wystąpią rybnicki The Crossroads, przygotowujące się do wydania debiutanckiego albumu, oraz bydgoski Deathinition i warszawski Rusted Brain.

Bilety w cenie 50 zł w przedsprzedaży oraz 60zł w dniu koncertu są już dostępne wyłącznie w sieci TicketPro.pl. Katowicki występ Hiraxa zostanie zarejestrowany na poczet przyszłego wydawnictwa DVD. Podczas trasy dostępne będą też specjalne koszulki upamiętające to wydarzenie. Ich ilość jest limitowana.
Hirax to amerykański thrash metalowy zespół z Orange County w Kalifornii. Historia grupy rozpoczęła się w 1984 roku, pod wodzą wokalisty Katona W. De Pena (który grywał poza Hirax w Phantasm, L.A Kaos oraz House of Suffering). Katon jest jedynym członkiem zespołu, który go nigdy nie opuścił. Hirax dużo koncertował z zespołami takimi jak Slayer, Metallica czy Exodus. W przeciwieństwie do nich jednak, Hirax skupiał się bardziej na koncertowaniu, niż na wydawaniu płyt przez co nie zyskał takiej sławy jak wspomniane zespoły. Po raz pierwszy odwiedził Polskę w kwietniu tego roku, otrzymując niesamowite przyjęcie, zagrał genialny koncert który można obejrzeć w całości pod tym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=v1VRc8MnbfM  Niedługo później nakladem Season of Mist wyszedł split3 EPek zatytuowany "Noise Chaos War", który jest ostatnim wydawnictwem zespołu.
Tu natomiast można obejrzeć zaproszenie na koncerty od lidera zespołu Katona - http://www.youtube.com/watch?v=oAO6OkjasVQ

Assassin to niemiecka grupa muzyczna wykonująca thrash metal. Powstała 1983 roku w Düsseldorfie, grupę rozwiązano w 1989 roku. Grupa ponownie wznowiła działalność w 2002 roku. W tym roku wydała nowy, bardzo dobry album "Breaking The Silence". Będzie to ich pierwsza wizyta w Polsce od 2006 roku.


Szczegóły koncertów:


HIRAX


ASSASSIN


The Crossroads
Deathinition
Rusted Brain


4.11.2011 | Warszawa | Progresja
5.11.2011 | Bydgoszcz | Estrada
6.11.2011 | Katowice | Mega Club


bilety: 50/60 wyłącznie w sieci TicketPro.pl
wejście: 18:00

Michał Kapuściarz
FANTOM MEDIA

© Brutaleast | Design by: LernVid.com