DEATHEPOCH-Abysmal Invocation

        

 6.10.2020r. Putrid Cult wydał debiut polskiego duetu DEATHEPOCH - Abysmal Invocation. Płytę zbroi 10 kawałków brudnej piwnicznej czerni ociekającej śmiercią i wzbogaconej industrią, a pośród nich dwa nieoczywiste covery - SODOM'a Bombenhagel oraz Ave Satanas-ACHERON. Jeśli zainteresował Was ten słowny strzęp informacji zachęcam do przeczytania wywiadu, który przeprowadził Alex (MetalBite) z Lordem K.(dr. i voc.) >TU< 

RADIANT KNIFE-The Ghost

                          RADIANT KNIFE  

 09.10.2020r. ujrzy światło druga EP-ka amerykanów Radiant Knife-"The Ghost". To już druga EP-ka opublikowana przez zespół w tym roku po "The Body". Tym razem na płycie znalazło się 6 kawałków psycho-progresywnego szlamu, którego korzeni należy wypatrywać w twórczości takich zespołów jak Sleep. Na płycie piękne pasaże czystych gitar przeplatają się z charakterystycznym dla tego gatunku brudem, a wszystko przybrane jest progresywnym wokalem. 

/facebook.com/Radiantknife/ /radiantknife.bandcamp/

 

AZARATH-Saint Desecration

          

27.11.2020r. Agonia Records wyda siódmy album Azarath-"Saint Desecration". Płyta stanowi naturalną kontynuacje ścieżki obranej przez zespół ponad dwadzieścia lat temu; z głośników wylewa się soniczny terror przyodziany w prowokacyjne szaty, których krój docenią koneserzy gatunku. Album został zarejestrowany i zmiksowany w Tall Pine Records, a za konsolą zasiadł Haldor Grundberg (Satanic Audio). Masteringu dokonał Brad BoatrightAudiosiege Studio (Portland, USA). Okładkę namalowała Marta Promińska (Hypnagogic Painting). Na przedsprzedażowe zakupy zapraszamy do sklepu Agonia Rec.

 

SCORDATURA-Mass Failure

         

25.09.2020r. Gore House Productions wyda 3 płytę czwórki maniaków brutalnego death metalu - Scordatura. Na "Mass Failure" trafiło 9 kawałków tryskających jadem i wściekłością. Przygotujcie się na nieludzką rzeź i nienasyconą erupcję przemocy. Więcej o zespole możecie dowiedzieć się z wywiadu, który dla MetalBite przeprowadził Tom >TU< Gore House Prod. udostępniło >TU< pełny stream płyty, więc możecie sami przekonać się jaką mocą dysponuje tych czterech Szkotów. 

 

Trasa Manipulation+Aterra

            

Brutal East, Manipulation i Aterra zapraszają na "Empire Of Utopia Tour 2020":
09.10. Iskara 2.0-Augustów , 10.10. Dom Kultury-Gołdap ,
23.10. Potok-Warszawa , 24.10. 5 Sztuk-Siedlce ,
30.10. Zgrzyt-Ciechanów , 31.10. Warownia-Ostrołęka ,
13.11. Ściem-Oleśnica , 14.11. Alive-Wrocław ,
20.11. Elektrownia-Żegań , 21.11. Wooltura-Łódź

 

ANGELIC DESOLATION-Quorum Of Unspeakable Curses

                                         

 25.09.2020r. ukaże się nowa EP-ka amerykańskiego kwartetu Angelic Desolation. Na "Quorum Of Unspeakable Curses" trafiły dwa nowe utwory zespołu i cover Names, naszych rodaków z Decapitated. Ostre jak brzytwa riffy i dzikość zespołu, w połączeniu z nienawistnym wokalem i silną sekcją rytmiczną, obiecują dostarczyć ich najbardziej bezlitosny materiał. 

 

RAGEHAMMER-Into Certain Death

                  

 18 września 2020r. ukaże się nakładem Pagan Records nowy album krakowskiego Ragehammer. Następca "The Hammer Doctrine" z 2016r. nosi tytuł "Into Certain Death" i zawiera 10 ochłapów sonicznej przemocy, o zmiennym natężeniu zadawania bólu, w charakterystycznym szczerym, bezpośrednim i brutalnym black/thrash metalowym stylu, stanowiącym konsekwentne rozwinięcie ścieżki obranej u zarania zespołu, w roku 2011. 

 

HORDE OF HEL-Döden Nalkas

          

 30.09.2020r. Blooddawn Productions i Regain Records wydadzą trzecią płytę Horde Of Hel. Trzech diabłów wcielonych w osobach Sanctvs'a (voc.), J.O. Sandin'a (git.&bas.) i Nils'a Fjellström'a (dr.) kolejny raz uchyla wrota piekieł by złość i destrukcyjność "Döden Nalkas" rozeszła się po świecie. Złowrogość i histeryczna wściekłość jaką skoncentrowano w tych 10 kawałkach przywołuje bolesne wspomnienia MAYHEM-De Mysteriis Dom Sathanas. Wraz z MetalBite zapraszamy do odsłuchu pierwszych zwiastunów "Döden Nalkas".  

 

Wywiad z Odrazowymi

    

Nie od-raza "Esperalem Tkane" przeżarło mi duszę, lecz "Rzeczom" raziło i razi dźwiękiem i słowem z każdym kolejnym przesłuchaniem. Odraza autorem jest obu i obu tworzy Odrazę, a obu ich to Stawrogin i Priest. Wylawszy z siebie recenzję sięgnąłem po kielich z wywiadem. Zaczerpnijcie choć łyk by "Rzeczom" mogła "tych z góry ściągnąć do siebie, a tym w dole rozdeptać gardła i uśmiechem się stać", a wywiad przeczytacie >TU<

 

© Brutaleast | Design by: LernVid.com