Bifrost - Zespół

Gatunek: Rock/Hard Rock/Metal

Miejsce: Suwałki, Polska 


Biografia:

Zespół Bifrost powstał z inicjatywy dwóch muzyków, Przemka Dzik alias Dziki oraz Bartosza Zackiewicza alias Jim. Latem 2010r. chłopy kombinowali przy butelce w garażu, kto mógłby grać na perkusji i choć było kilku perkusistów na oku to po drobnej weryfikacji numerów telefonów w komórce Jima przypomniał on sobie o człowieku, którego poznał w Augustowie w pewnym barze na koncercie Arbitrium, który odbył się wieki temu. Na ich szczęście perkusista Marcin Pawłowski alias Hellrider zakończył grę z zespołem z Białegostoku i zgodził się na współpracę. Pierwsze spotkanie odbyło się w Augustowie i jak na pierwsze spotkanie było dobre piwo.
Kolejnym człowiekiem który był potrzebny to basista, którego również było ciężko znaleźć, ale okazał się nim Adam Kubas alias Zajebisty. W tym składzie zespół czekał już tylko na wokalistę a w między czasie wokalnie udzielał się Jim.
Dziki postanowił zaprosić do współpracy Maćka Mackiewicza, który niestety nie przeszedł próby dołączenia do zespołu.
Kolejnym pomysłem Dzikiego było zaproszenie do zespołu Moniki Stankiewicz alias Sovya byłej wokalistki N.I.F.'u która stanęła na wysokości zadania i zimą została wokalistką śpiewając razem z Jimem.
Nazwa zespołu została zaczerpnięta z mitologii skandynawskiej, Bifrost jest nazwą mostu łączącego Asgard (siedzibę Bogów) z Midgardem (ziemią). Obecnie zespół robi próby w Augustowie i pracuje cały czas nad materiałem,.
Wszyscy mamy nadzieję się dobrze bawić i przekazywać wam dużo pozytywnych emocji.

 


Skład :

Monika Stankiewicz - wokal
Bartosz Zackiewicz - gitara rytmiczna i prowadząca/wokal
Przemysław Dzik - gitara rytmiczna i prowadząca
Adam Kubas - gitara basowa
Marcin Pawłowski - perkusja

 


Kontakt:

Strona zespołu: www.bifrost.pl
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Bifrost/187396334640710?sk=info
Youtube: http://www.youtube.com/user/bifrostsu6

 

 

 

 

© Brutaleast | Design by: LernVid.com